MBT Klima Santrali Servisi

  • 2583 defa

MBT Klima Santrali Servisi

EKC GRUP MBT Klima Santrali Servisi olarak; MBT Klima Santrali Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde MBT Klima Santrali Servis hizmetine devam etmektedir.

EKC GRUP KLİMA SANTRALLERİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ
1.  MBT Klimasantralleri bakım onarım
2.  MBT  Konfor amaçlı klima santralleri bakım onarım
3.  MBT  Endüstriyel amaçlı klima santralleri bakım onarım
4.  MBT Paket tip klima santralleri bakım onarım
5.  MBT Kompakt tip klimalar bakım onarım
6.  MBT Roof top klimalar bakım ve onarım
7.  MBT  Hassas kontrollü klimalar bakım ve onarım
8.  MBT  Fan coil bakım onarımı
9.  MBT Hücreli tip aspiratör ve vantilatör bakım onarımı

Klima Santralleri Periyodik Bakımında Yapılan işlemler
»Isıtıcı batarya Hava tarafı kirlilik kontrolü ve temizliği
»Isıtıcı batarya Su devresinin kontrolü
»Isıtıcı batarya Su devresindeki havanın tahliyesi
» Klima Santralleri Elektrik Panoları ve pano içerisindeki güç ve kumanda elemanlarının bakım onarımı
» Klima Santralleri otomatik kumanda elemenlarının bakım ve kalibreleri
» Vantilatör ve aspiratör elektrik motorları ve klemens bağlantı noktalarının bakımları
» Vantilatör ve aspiratör fan yataklarının ve rulmanlarının bakımı
» Sıcak ve soğuk su serpantinlerinin bakımı
» Damper ve susturucu kontrolleri
» Klima santralleri sızdırmazlık kontrolleri ve kaçakların giderilmesi
» Havalandırma kanalları sızdırmazlık kontrolleri ve kaçaklarının giderilmesi
» Klima Santralinde kullanılan kaba ve  torba  filtrelerin  yedek parça temini ve değişimleri
» Hepa ve Ulpa Filtrelerin temini ve yenisi ile değişimi Hepa box , laminar flow (laminer akış) ünitelerin bağlantıları ve kontrollerin yapılması
» Buharlı Nemlendirici ünitelerin kontrolleri
» Saha kontrol elemanlarının kontrolü ve bakımı(termostatlar,fark basınç sensörleri,3 veya 2 yollu vana ve motorları,damper motorları,vav,cav gibi debi ayar üniteleri,frekans konvertörleri)
» Vantilatör ve aspiratör kayışlarının gerginlikleri ve çalışma süresine bağlı olarak meydana gelebilecek zedelenmelerin kontrolü ve gerekli ise değişimi
» PLC kontrollü sistemlerin bakım ve kontrolü
» Bilgisayar yazılımının kontrolü

TeknoTim, MBT Klima Santrali Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. MBT Klima Santralilerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde MBT Klima Santraliinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak MBT Klima Santrali Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

MBT Klima Santraliinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. MBT Klima Santraliinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, MBT Klima Santrali Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim MBT Klima Santrali Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup MBT Klima Santrali Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, MBT Klima Santrali Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul MBT  Klima Santrali Servisi, Gebze MBT Klima Santrali Servisi, Tekirdağ MBT Klima Santrali Servisi, Edirne MBT Klima Santrali Servisi, Çorlu MBT Klima Santrali Servisi, Çerkezköy MBT Klima Santrali Servisi, Hadımköy MBT Klima Santrali Servisi ve Sanayi bölgesi MBT Klima Santrali Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Klima Santrali grup revizyonu işlemi  elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Klima Santraliiniz için gerekli donanıma sahip, Klima Santrali Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Klima Santrali Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Klima Santrali Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Klima Santrali Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Klima Santrali Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Klima Santrali Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş