Airfel Klima Santrali Servisi

  • 2679 defa

EKC GRUP Airfel Klima Santrali Servisi olarak; Airfel Klima Santrali Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Airfel Klima Santrali Servis hizmetine devam etmektedir.

EKC GRUP KLİMA SANTRALLERİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ
1.  Airfel Klimasantralleri bakım onarım
2.  Airfel  Konfor amaçlı klima santralleri bakım onarım
3.  Airfel  Endüstriyel amaçlı klima santralleri bakım onarım
4.  Airfel Paket tip klima santralleri bakım onarım
5.  Airfel Kompakt tip klimalar bakım onarım
6.  Airfel Roof top klimalar bakım ve onarım
7.  Airfel  Hassas kontrollü klimalar bakım ve onarım
8.  Airfel  Fan coil bakım onarımı
9.  Airfel Hücreli tip aspiratör ve vantilatör bakım onarımı

Klima Santralleri Periyodik Bakımında Yapılan işlemler
»Isıtıcı batarya Hava tarafı kirlilik kontrolü ve temizliği
»Isıtıcı batarya Su devresinin kontrolü
»Isıtıcı batarya Su devresindeki havanın tahliyesi
» Klima Santralleri Elektrik Panoları ve pano içerisindeki güç ve kumanda elemanlarının bakım onarımı
» Klima Santralleri otomatik kumanda elemenlarının bakım ve kalibreleri
» Vantilatör ve aspiratör elektrik motorları ve klemens bağlantı noktalarının bakımları
» Vantilatör ve aspiratör fan yataklarının ve rulmanlarının bakımı
» Sıcak ve soğuk su serpantinlerinin bakımı
» Damper ve susturucu kontrolleri
» Klima santralleri sızdırmazlık kontrolleri ve kaçakların giderilmesi
» Havalandırma kanalları sızdırmazlık kontrolleri ve kaçaklarının giderilmesi
» Klima Santralinde kullanılan kaba ve  torba  filtrelerin  yedek parça temini ve değişimleri
» Hepa ve Ulpa Filtrelerin temini ve yenisi ile değişimi Hepa box , laminar flow (laminer akış) ünitelerin bağlantıları ve kontrollerin yapılması
» Buharlı Nemlendirici ünitelerin kontrolleri
» Saha kontrol elemanlarının kontrolü ve bakımı(termostatlar,fark basınç sensörleri,3 veya 2 yollu vana ve motorları,damper motorları,vav,cav gibi debi ayar üniteleri,frekans konvertörleri)
» Vantilatör ve aspiratör kayışlarının gerginlikleri ve çalışma süresine bağlı olarak meydana gelebilecek zedelenmelerin kontrolü ve gerekli ise değişimi
» PLC kontrollü sistemlerin bakım ve kontrolü
» Bilgisayar yazılımının kontrolü

TeknoTim, Airfel Klima Santrali Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Airfel Klima Santralilerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Airfel Klima Santraliinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Airfel Klima Santrali Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Airfel Klima Santraliinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Airfel Klima Santraliinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Airfel Klima Santrali Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Airfel Klima Santrali Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Airfel Klima Santrali Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Airfel Klima Santrali Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Airfel  Klima Santrali Servisi, Gebze Airfel Klima Santrali Servisi, Tekirdağ Airfel Klima Santrali Servisi, Edirne Airfel Klima Santrali Servisi, Çorlu Airfel Klima Santrali Servisi, Çerkezköy Airfel Klima Santrali Servisi, Hadımköy Airfel Klima Santrali Servisi ve Sanayi bölgesi Airfel Klima Santrali Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Klima Santrali grup revizyonu işlemi  elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Klima Santraliiniz için gerekli donanıma sahip, Klima Santrali Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Klima Santrali Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Klima Santrali Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Klima Santrali Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Klima Santrali Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Klima Santrali Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş