İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi

  • 2516 defa

EKC GRUP İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi olarak; İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servis hizmetine devam etmektedir.

EKC GRUP KLİMA SANTRALLERİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ
1.  İmeksan Havuz Nem Alma Klima santralleri bakım onarım
2.  İmeksan Konfor amaçlı klima santralleri bakım onarım
3.  İmeksan Endüstriyel amaçlı klima santralleri bakım onarım
4.  İmeksan Paket tip klima santralleri bakım onarım
5.  İmeksan Kompakt tip klimalar bakım onarım
6.  İmeksan Roof top klimalar bakım ve onarım
7.  İmeksan Hassas kontrollü klimalar bakım ve onarım
8.  İmeksan Fan coil bakım onarımı
9.  İmeksan Hücreli tip aspiratör ve vantilatör bakım onarımı
Havuz Nem Alma Klima Santralleri Periyodik Bakımında Yapılan işlemler

»Isıtıcı batarya Hava tarafı kirlilik kontrolü ve temizliği
»Isıtıcı batarya Su devresinin kontrolü
»Isıtıcı batarya Su devresindeki havanın tahliyesi
» Havuz Nem Alma Klima Santralleri Elektrik Panoları ve pano içerisindeki güç ve kumanda elemanlarının bakım onarımı
» Havuz Nem Alma Klima Santralleri otomatik kumanda elemenlarının bakım ve kalibreleri
» Vantilatör ve aspiratör elektrik motorları ve klemens bağlantı noktalarının bakımları
» Vantilatör ve aspiratör fan yataklarının ve rulmanlarının bakımı
» Sıcak ve soğuk su serpantinlerinin bakımı
» Damper ve susturucu kontrolleri
» Havuz Nem Alma Klima santralleri sızdırmazlık kontrolleri ve kaçakların giderilmesi
» Havalandırma kanalları sızdırmazlık kontrolleri ve kaçaklarının giderilmesi
» Havuz Nem Alma Klima Santralinde kullanılan kaba ve  torba  filtrelerin  yedek parça temini ve değişimleri
» Hepa ve Ulpa Filtrelerin temini ve yenisi ile değişimi Hepa box , laminar flow (laminer akış) ünitelerin bağlantıları ve kontrollerin yapılması
» Buharlı Nemlendirici ünitelerin kontrolleri
» Saha kontrol elemanlarının kontrolü ve bakımı(termostatlar,fark basınç sensörleri,3 veya 2 yollu vana ve motorları,damper motorları,vav,cav gibi debi ayar üniteleri,frekans konvertörleri)
» Vantilatör ve aspiratör kayışlarının gerginlikleri ve çalışma süresine bağlı olarak meydana gelebilecek zedelenmelerin kontrolü ve gerekli ise değişimi
» PLC kontrollü sistemlerin bakım ve kontrolü
» Bilgisayar yazılımının kontrolü
TeknoTim,  İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santralilerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santraliminizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santraliminizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Havuz Nem Alma İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santraliminizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul İmeksan  Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, Gebze İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, Tekirdağ İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, Edirne İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, Çorlu İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, Çerkezköy İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi, Hadımköy İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisi ve Sanayi bölgesi İmeksan Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Havuz Nem Alma Klima Santrali grup revizyonu işlemi  elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Havuz Nem Alma Klima Santraliminiz için gerekli donanıma sahip, Havuz Nem Alma Klima Santrali Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Havuz Nem Alma Klima Santrali Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Havuz Nem Alma Klima Santrali Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Havuz Nem Alma Klima Santrali Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Havuz Nem Alma Klima Santrali Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Havuz Nem Alma Klima Santrali Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş