SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi

  • 1965 defa

EKC GRUP SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi olarak; SystemAir Hijyenik Klima Santrali Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servis hizmetine devam etmektedir. Hijyenik Klima Santralleri tıp teknolojisinde hijyenik mahalleleri ve temiz oda gereksinimlerini karşılamak amacı ile geliştirilmiştir.

Hijyenik Klima Santralleri kullanım yerleri bakımından hassas ve steril şartlar gerektiren, ameliyathane, temiz oda, gıda, hava savunma, uzay ve havacılık endüstrileri ile ilaç ve kimya endüstrilerinde ayrıca buna benzer steril uygulamaların yapıldığı hijyen koşullarının gerekli olduğu endüstrilerin tamamında hava ihtiyaçlarını, pozitif veya negatif basınç gereksinimlerini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.
 
•    Ameliyathanelerde anestezi sırasında açığa çıkan gazların ve diğer sebeplerden kaynaklanan kirlenmelerin taze hava sayesinde temizlenmesini,
•    Taze hava ile ortama taşınabilecek kirlenme unsurlarının hepa filtre öncesinde yüksek oranda filtrelenmesini
•    Üfleme ve emiş hava debilerinin ayarlanabilmesi sayesinde ortamın pozitif basınçta tutularak yan hacimlerden kaynakla bilecek kirlenmenin önlenmesini
•    Septik mahallerin negatif basınçta tutularak çevre mahallere mikrobik geçişlerin engellenmesini
•    Ortamın sıcaklık ve nem değerlerinin istenilen hassasiyette tutulmasını sağlamaktadır.
•    Hijyenik seriye özel tasarlanmış K profil ve alüminyum karkas ile cihaz içerisinde pürüzsüz bir yüzey.
•    İç cidarları tamamen 304 kalite paslanmaz sacdan kaplı paneller.
•    Paslanmaz sacdan imal edilmiş filtre ve batarya kızakları.
•    G+ (PANEL) , F7 ve F9 (COMPACT) sınıfında filtreler.
•    Kolektörleri bakır borudan imal edilmiş, lamelleri epoksi ile kaplanmış ısıtma soğutma serpantinleri.
•    Fan, filtre ve nemlendirici hücrelerinde gözetleme camı ve aydınlatma armatürleri.
•    Direk akuple NİCOTRA plug fanlar.
•    Buharlı nemlendiriciler.
•    Alüminyum hava damperleri.

EKC GRUP KLİMA SANTRALLERİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ
1.  SystemAir Hijyenik klima santralleri bakım onarım
2.  SystemAir  Konfor amaçlı klima santralleri bakım onarım
3.  SystemAir  Endüstriyel amaçlı klima santralleri bakım onarım
4.  SystemAir Paket tip klima santralleri bakım onarım
5.  SystemAir Kompakt tip klimalar bakım onarım
6.  SystemAir Roof top klimalar bakım ve onarım
7.  SystemAir  Hassas kontrollü klimalar bakım ve onarım
8.  SystemAir  Fan coil bakım onarımı
9.  SystemAir Hücreli tip aspiratör ve vantilatör bakım onarımı
Klima Santralleri Periyodik Bakımında Yapılan işlemler

»Isıtıcı batarya Hava tarafı kirlilik kontrolü ve temizliği
»Isıtıcı batarya Su devresinin kontrolü
»Isıtıcı batarya Su devresindeki havanın tahliyesi
» Klima Santralleri Elektrik Panoları ve pano içerisindeki güç ve kumanda elemanlarının bakım onarımı
» Klima Santralleri otomatik kumanda elemenlarının bakım ve kalibreleri
» Vantilatör ve aspiratör elektrik motorları ve klemens bağlantı noktalarının bakımları
» Vantilatör ve aspiratör fan yataklarının ve rulmanlarının bakımı
» Sıcak ve soğuk su serpantinlerinin bakımı
» Damper ve susturucu kontrolleri
» Klima santralleri sızdırmazlık kontrolleri ve kaçakların giderilmesi
» Havalandırma kanalları sızdırmazlık kontrolleri ve kaçaklarının giderilmesi
» Hijyenik Klima Santralinde kullanılan kaba ve  torba  filtrelerin  yedek parça temini ve değişimleri
» Hepa ve Ulpa Filtrelerin temini ve yenisi ile değişimi Hepa box , laminar flow (laminer akış) ünitelerin bağlantıları ve kontrollerin yapılması
» Buharlı Nemlendirici ünitelerin kontrolleri
» Saha kontrol elemanlarının kontrolü ve bakımı(termostatlar,fark basınç sensörleri,3 veya 2 yollu vana ve motorları,damper motorları,vav,cav gibi debi ayar üniteleri,frekans konvertörleri)
» Vantilatör ve aspiratör kayışlarının gerginlikleri ve çalışma süresine bağlı olarak meydana gelebilecek zedelenmelerin kontrolü ve gerekli ise değişimi
» PLC kontrollü sistemlerin bakım ve kontrolü
» Bilgisayar yazılımının kontrolü

TeknoTim,  SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. SystemAir Hijyenik Klima Santralilerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde SystemAir Hijyenik Klima Santraliinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

SystemAir Hijyenik Klima Santraliinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. SystemAir Hijyenik Klima Santraliinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, SystemAir Hijyenik Klima Santrali Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisine takip ettirmeniz gerekir.
EKC Grup SystemAir Hijyenik Klima Santrali Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, SystemAir Hijyenik Klima Santrali Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.
EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul SystemAir  Hijyenik Klima Santrali Servisi, Gebze SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi, Tekirdağ SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi, Edirne SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi, Çorlu SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi, Çerkezköy SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi, Hadımköy SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisi ve Sanayi bölgesi SystemAir Hijyenik Klima Santrali Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Hijyenik Klima Santrali grup revizyonu işlemi  elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Hijyenik Klima Santraliiniz için gerekli donanıma sahip, Hijyenik Klima Santrali Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Hijyenik Klima Santrali Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Hijyenik Klima Santrali Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Hijyenik Klima Santrali Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Hijyenik Klima Santrali Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Hijyenik Klima Santrali Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş