GEA Klima Santrali Servisi

  • 3523 defa

EKC GRUP GEA Klima Santrali Servisi olarak; GEA Klima Santrali Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde GEA Klima Santrali Servis hizmetine devam etmektedir.

EKC GRUP KLİMA SANTRALLERİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ
1.  GEA Klimasantralleri bakım onarım
2.  GEA  Konfor amaçlı klima santralleri bakım onarım
3.  GEA  Endüstriyel amaçlı klima santralleri bakım onarım
4.  GEA Paket tip klima santralleri bakım onarım
5.  GEA Kompakt tip klimalar bakım onarım
6.  GEA Roof top klimalar bakım ve onarım
7.  GEA  Hassas kontrollü klimalar bakım ve onarım
8.  GEA  Fan coil bakım onarımı
9.  GEA Hücreli tip aspiratör ve vantilatör bakım onarımı

Klima Santralleri Periyodik Bakımında Yapılan işlemler
»Isıtıcı batarya Hava tarafı kirlilik kontrolü ve temizliği
»Isıtıcı batarya Su devresinin kontrolü
»Isıtıcı batarya Su devresindeki havanın tahliyesi
» Klima Santralleri Elektrik Panoları ve pano içerisindeki güç ve kumanda elemanlarının bakım onarımı
» Klima Santralleri otomatik kumanda elemenlarının bakım ve kalibreleri
» Vantilatör ve aspiratör elektrik motorları ve klemens bağlantı noktalarının bakımları
» Vantilatör ve aspiratör fan yataklarının ve rulmanlarının bakımı
» Sıcak ve soğuk su serpantinlerinin bakımı
» Damper ve susturucu kontrolleri
» Klima santralleri sızdırmazlık kontrolleri ve kaçakların giderilmesi
» Havalandırma kanalları sızdırmazlık kontrolleri ve kaçaklarının giderilmesi
» Klima Santralinde kullanılan kaba ve  torba  filtrelerin  yedek parça temini ve değişimleri
» Hepa ve Ulpa Filtrelerin temini ve yenisi ile değişimi Hepa box , laminar flow (laminer akış) ünitelerin bağlantıları ve kontrollerin yapılması
» Buharlı Nemlendirici ünitelerin kontrolleri
» Saha kontrol elemanlarının kontrolü ve bakımı(termostatlar,fark basınç sensörleri,3 veya 2 yollu vana ve motorları,damper motorları,vav,cav gibi debi ayar üniteleri,frekans konvertörleri)
» Vantilatör ve aspiratör kayışlarının gerginlikleri ve çalışma süresine bağlı olarak meydana gelebilecek zedelenmelerin kontrolü ve gerekli ise değişimi
» PLC kontrollü sistemlerin bakım ve kontrolü
» Bilgisayar yazılımının kontrolü

TeknoTim, GEA Klima Santrali Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. GEA Klima Santralilerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde GEA Klima Santraliinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak GEA Klima Santrali Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

GEA Klima Santraliinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. GEA Klima Santraliinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, GEA Klima Santrali Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim GEA Klima Santrali Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup GEA Klima Santrali Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, GEA Klima Santrali Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul GEA  Klima Santrali Servisi, Gebze GEA Klima Santrali Servisi, Tekirdağ GEA Klima Santrali Servisi, Edirne GEA Klima Santrali Servisi, Çorlu GEA Klima Santrali Servisi, Çerkezköy GEA Klima Santrali Servisi, Hadımköy GEA Klima Santrali Servisi ve Sanayi bölgesi GEA Klima Santrali Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Klima Santrali grup revizyonu işlemi  elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Klima Santraliiniz için gerekli donanıma sahip, Klima Santrali Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Klima Santrali Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Klima Santrali Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Klima Santrali Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Klima Santrali Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Klima Santrali Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Bu kategoriden diğerleri: « Wesper Klima Santrali Servisi

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş